Akce

                                                                                                                   

Vážení přátelé dobrého vína,

dovolujeme si Vás dne 29.8.2020 pozvat do naší malebné vesničky Bavory, která se nachází na úpatí Pálavských vrchů. Tradice výroby vína je u nás hluboce zakořeněna již z dávné minulosti. Kvalita našich vinic, která je podtržena jejich polohou, bude pro vás tou opravdovou zárukou, že během návštěvy místních převážně rodinných vinařství ochutnáte opravdu ta nejlepší vína.

Otevřených sklepů v Bavorech se kromě místních vinařství zúčastní i několik velmi zajímavých hostů, včetně vinařství ze zahraničí. Kromě špičkových vín, dělaných s láskou a největší péčí vám nabídneme i množství gastronomických zážitků, které budou vycházet zejména z tradičních moravských receptů. Mimo jiné se můžete těšit na místní sýry, zabíjačkové pochoutky, uzená masa, klobásky, guláše a další dobroty. Dále se můžete těšit na bohatý doprovodný program včetně místního folkloru a taneční hudby.

Počet vstupenek na tuto akci bude limitován, aby jste mohli v klidu plně vychutnat rodinnou atmosféru tohoto svátečního okamžiku.

Doufáme, že vás naše nabídka zaujme a že tento neobyčejný zážitek prožijeme společně.

Otevřené sklepy Bavory 29.8.2020 od 9 hodin

https://www.otevrenesklepybavory.cz/

 
TOPlist