Akce

Otevřené sklepy Bavory 27.8.2022

Vážení přátelé dobrého vína,

dovolujeme si Vás dne 27.8.2022 pozvat do naší malebné vesničky Bavory, která se nachází na úpatí Pálavských vrchů. Tradice výroby vína je u nás hluboce zakořeněna již z dávné minulosti. Kvalita našich vinic, která je podtržena jejich polohou, bude pro vás tou opravdovou zárukou, že během návštěvy místních převážně rodinných vinařství ochutnáte opravdu ta nejlepší vína.

Otevřených sklepů v Bavorech se kromě místních vinařství zúčastní i několik velmi zajímavých hostů, včetně vinařství ze zahraničí. Kromě špičkových vín, dělaných s láskou a největší péčí vám nabídneme i množství gastronomických zážitků, které budou vycházet zejména z tradičních moravských receptů. Mimo jiné se můžete těšit na místní sýry, zabíjačkové pochoutky, uzená masa, klobásky, guláše a další dobroty. Dále se můžete těšit na bohatý doprovodný program včetně místního folkloru a taneční hudby.

Počet vstupenek na tuto akci bude limitován, aby jste mohli v klidu plně vychutnat rodinnou atmosféru tohoto svátečního okamžiku.

Doufáme, že vás naše nabídka zaujme a že tento neobyčejný zážitek prožijeme společně.

Otevřené sklepy Bavory 27.8.2022 od 9 hodin

Otevřené sklepy Bavory 27.8.2022